1e deel BSFP Trofee

19-10-2016 door Marc de Laat

Aanstaande zondag gaat het eerste deel van de BSFP Trofee van start!
Deze gaat door op onze manege.

Deze BSFP Trofee is een dressuurcriterium voor Friese paarden. 

Supporters en sympathisanten zijn welkom om alle zwarte parels te bewonderen. 

Startlijst: 

       

 

 

 

 

 

BSFP TROFEE  23 oktober 2016

 

 

 

 

 
       

Manege Sint Hubert - Rosweg 68 B - 1750 Lennik

 

Honden aan de leiband.

   

Terreinen en piste proper achterlaten aub.

 

Restauratie voorzien (drank - snoepgoed - BBQ/hamburgers)

 

PRIJSUITREIKING - ALLE PROEVEN  15u30

   
       

 

BZG1

 

 

10u00

Carline Ruyskensveld

Fraukje V

Adel 357

       

 

BZG2

 

 

10u10

Karolien Springael

Roos van Rijnwoude

Time

10u17

Florianne Couplez

Anneke van de Slothoeve

Wobke

10u24

Carline Ruyskensveld

Fraukje V

Adel

10u31

     

10u38

Erika De Bock

Roos van Rijnwoude

Time

10u45

Tiffany De Meulenaere

Anneke van de Slothoeve

Wobke

       

 

E5

 

 

11u00

Celien De Klerk

Zafiera

Teeuwis

11u07

Anouk Noyens

Benthe van 't Molenhuis

Doaitsen

11u14

Anke Mertens

Heliene

Jasper

11u21

Layla De Troyer

Senna

Ritse

11u28

Izy Pauwels

Iemcke Z

Brandus

11u35

Liesbeth de Laat

Lobke van het Eksterhof

Mewes

11u42

Minke Bosch

Tigo

Jasper

11u49

Natacha Debock

Hidde vd Westfriezenhof

Andries

11u56

Celien De Klerk

Mien

Fabe

12u03

Elise Vanherck

Kwinta van 't Wilbroek

Tymon

12u10

Sarah de Laat

Louise van het Eksterhof

Doaitsen

12u17

Sofie Van Haeren

Onyx van 't Wilbroek

Beart

 

 

 

 

       

 

E7

 

 

12u40

Anouk Noyens

Benthe van 't Molenhuis

Doaitsen

12u47

Astrid Steijlen

Vasco

Herman

12u54

Layla De Troyer

Senna

Ritse

13u01

Celien De Klerk

Zafiera

Teeuwis

13u08

Natacha Debock

Hidde vd Westfriezenhof

Andries

13u15

Anke Mertens

Heliene

Jasper

13u22

Nele Vanderlocht

Hylke Jetske

Tietse

13u29

Liesbeth de Laat

Lobke van het Eksterhof

Mewes

13u36

Minke Bosch

Tigo

Jasper

13u43

Anouk Noyens

Thime van 't Molenhuis

Brandus

13u50

Izy Pauwels

Iemcke Z

Brandus

13u57

Elise Vanherck

Kwinta van 't Wilbroek

Tymon

14u04

Sarah de Laat

Louise van het Eksterhof

Doaitsen

14u11

Sofie Van Haeren

Onyx van 't Wilbroek

Beart

14u18

Celien De Klerk

Mien

Fabe

       

 

A6

 

 

14u35

Joke Van Olmen

Sarina van 't Wilbroek

Ulbert

14u42

Astrid Steijlen

Vasco

Herman

14u49

Anouk Noyens

Thime van 't Molenhuis

Brandus

14u56

Nele Vanderlocht

Hylke Jetske

Tietse

15u03

     

15u10

Joke Van Olmen

Ilanka van 't Wilbroek

Stendert

       

 

M3

 

 

15u20

Inne Vandeweyer

Iebeltje W van de Schransheide

Adel

       

Ga terug